Lokalizacja:
Ząbki ul. Ks. Sylwestra Zycha 12 – 12 M
Ząbki ul. Ks. Sylwestra Zycha 10 – 10 L

Inwestycja w trakcie realizacji


Termin realizacji: VI 2025 r.

Nowe bardzo funkcjonalne mieszkania bezczynszowe o powierzchni ok.:
- 49 m2 (parter: wiatrołap, 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka) Do każdego lokalu przypisany jest konkretny ogródek o powierzchni od 44 m2 do 277 m2 oraz dwa miejsca postojowe – wszystko w cenie lokalu.
- 126 m2 (piętro: 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, wiatrołap, balkon wraz z dobrze doświetlonym użytkowym poddaszem– w standardzie 7 okien dachowych firmy Fakro. Ponieważ do tego mieszkania wejście jest na poziomie parteru, mamy w tym przypadku dodatkowe miejsce na wózek lub rowery. Do lokalu przypisane są konkretne dwa miejsca postojowe na ogrodzonym terenie - wszystko w cenie lokalu.

Zarówno budynek jak i wykończenie lokalu jest w bardzo dobrym standardzie w skład którego wchodzą m.in. pustak ceramiczny Porotherm, ogrzewanie podłogowe, okablowanie do alarmu, parapety wewnętrzne z konglomeratu, piec gazowy do co/cw, osprzęt elektryczny, poddasza dobrze doświetlone - okna na poddaszu połaciowe w ilości 7 szt. na każdy lokal.
Prąd, woda i kanalizacja oraz gaz - przyłączone do sieci miejskiej.
Nasze budynki są bezczynszowe – to namiastka domu jednorodzinnego.
Termin zakończenia inwestycji VI 2025 r.
Bardzo dobra lokalizacja – m.in. 700 m od ul. Warszawskiej (przedłużenie ul. Łodygowej) w Warszawie.
W pobliżu osiedla pełna infrastruktura, a jednocześnie lokalizacja pozwala na regenerację sił po ciężkim dniu pracy. Cicha i spokojna okolica domów jednorodzinnych. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą (dojazd do Centrum w ciągu 20 min.).
W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą. Pomagamy na każdym etapie zakupu.

Zapraszamy do kontaktu

Wizualizacja poddasza 3D
Wizualizacja piętra 3D
Wizualizacja parteru 3D