OSIEDLE ZIELENIECKA  
ZIELENIECKA to kolejny sprawdzony i chwalony przez naszych Klientów projekt mieszkań bezczynszowych. Tak jak w przypadku poprzednich naszych osiedli rzetelne, terminowe wykonanie i dobrej klasy materiały użyte w procesie budowy oraz kameralność to cechy, które wyróżniają nasze inwestycje.

Lokalizacja: Marki ul. Zieleniecka (pomiędzy ul. Traugutta i ul. Rodziewiczówny)

Wstępny termin realizacji: Grudzień 2014 r.

Status: Inwestycja zakończona. Pozwolenie na użytkowanie z dnia 30.10.2014 r.

MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE

Podobnie jak w pozostałych naszych inwestycjach to właściciel mieszkania kontroluje wydatki i decyduje o kosztach eksploatacyjnych. Nie ponosi dodatkowych opłat za utrzymanie części wspólnych np. klatki schodowe. Wszystkie mieszkania o metrażu ok. 83m2 mają osobne wejście.

Wszystkie mieszkania mają także możliwość aranżacji w salonie kominka, posiadają własny ogródek o powierzchni od 52 - 152 m2, pomieszczenie gospodarcze lub poddasze oraz po jednym stanowisku postojowym do każdego lokalu (istnieje możliwość wykonania dodatkowych miejsc postojowych). Mieszkania na piętrze posiadają także wygodne balkony.

Na kameralnym terenie stoją trzy budynki. W każdym budynku są cztery komfortowe mieszkania (dwa na parterze i dwa na piętrze). Mieszkania są w stanie ponaddeveloperskim (dodatkowo wykonane jest ogrzewanie podłogowe wodne, wyprowadzenie na profesjonalny kominek i instalacja alarmowa). Osiedle kameralne - 12 mieszkań, ogrodzone.

Osiedle położone jest w dogodnym punkcie ok. 12 km od centrum Warszawy w bliskim sąsiedztwie ulic Piłsudskiego, Radzymińskiej i Trasy Toruńskiej.

Znajdziecie tu Państwo pobliskie kompleksy handlowo-usługowe takie jak Park Handlowy Targówek, Ikea, M1, Makro, Centrum Handlowe Targówek (Carrefour, kino, klub fitness), pływalnię Polonez oraz placówki oświatowe.

Wszystkim Klientom pomagamy w sprawnym załatwieniu formalności związanych z kredytowaniem inwestycji.