OSIEDLE WOŁODYJOWSKIEGO  
Wołodyjowskiego to kolejny sprawdzony i chwalony przez naszych Klientów projekt mieszkań bezczynszowych. Rzetelne, terminowe wykonanie i dobrej klasy materiały użyte w procesie budowy oraz kameralność to cechy, które wyróżniają nasze inwestycje.

Lokalizacja: Marki ul. Wołodyjowskiego (wjazd od ul. Wołodyjowskiego i ul. Butrymów)

Termin realizacji: Lipiec 2014 r.

Status: inwestycja zrealizowana, pozwolenie na użytkowanie z dnia 21.07.2014 r.

MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE

Podobnie jak w pozostałych naszych inwestycjach to właściciel mieszkania kontroluje wydatki i decyduje o kosztach eksploatacyjnych. Nie ponosi dodatkowych opłat za utrzymanie części wspólnych np. klatki schodowe. Wszystkie mieszkania o metrażu od 64 do 67m2 mają osobne wejście.

Wszystkie mieszkania mają także możliwość aranżacji w salonie kominka, posiadają własny ogródek o powierzchni od 82 - 175 m2, pomieszczenie gospodarcze lub poddasze oraz po jednym stanowisku postojowym do każdego lokalu (istnieje możliwość wykonania dodatkowych miejsc postojowych). Mieszkania na piętrze posiadają także wygodne balkony. Istnieje możliwość zainstalowania stałych schodów prowadzących na poddasze.

Na kameralnym terenie stoją cztery budynki. W każdym budynku są cztery komfortowe mieszkania (dwa na parterze i dwa na piętrze). Mieszkania są w stanie ponaddeveloperskim (dodatkowo wykonane jest ogrzewanie podłogowe w wiatrołapie, przedpokoju oraz łazience, wyprowadzenie na profesjonalny kominek i instalacja alarmowa). Osiedle kameralne - 16 mieszkań, ogrodzone.

Osiedle położone jest w dogodnym punkcie ok. 10 km od centrum Warszawy w bliskim sąsiedztwie ulic Radzymińskiej i Trasy Toruńskiej.

Znajdziecie tu Państwo pobliskie kompleksy handlowo-usługowe takie jak Park Handlowy Targówek, Ikea, M1, Makro, Centrum Handlowe Targówek (Carrefour, kino, klub fitness), pływalnię Polonez oraz placówki oświatowe.

Wszystkim Klientom pomagamy w sprawnym załatwieniu formalności związanych z kredytowaniem inwestycji.