OSIEDLE SKORUPKI   

Lokalizacja: Ząbki, ul. Skorupki (róg ul. Poniatowskiego i ul. Flisowskiej )

Budynek składa się z pięciu kondygnacji nadziemnych bez podpiwniczenia. Na I kondygnacji, czyli parterze zlokalizowany jest garaż zamknięty na 31 samochodów oraz pomieszczenia techniczne. Wjazd do garażu odbywa się z dwóch stron, a mianowicie od strony ul. Skorupki i od ul. Flisowskiej. Na czterech kondygnacjach znajduje się 35 mieszkań o metrażu od 32 do 60 m2 i 16 komórek lokatorskich (przynależne do lokali na jednej z klatek – klatka bliżej ul. Flisowskiej). Ponad dachem zlokalizowana jest własna kotłownia. Śmietnik usytuowany jest na parterze w bryle budynku. Z mieszkań na pierwszym piętrze wychodzimy na wygodne, wygrodzone dla każdej rodziny tarasy. Do pozostałych lokali przylegają balkony. Do każdego lokalu przynależy miejsce postojowe naziemne lub jedno/dwa miejsca garażowe. Całe osiedle jest ogrodzone.

Zalet naszej inwestycji jest jak zwykle wiele, ale najważniejsze z nich to:

- bezpieczeństwo zakupu – deweloper buduje z własnych środków,  grunt, który jest własnością developera nie jest obciążony,
- położenie w centrum Ząbek,
- kameralne osiedle 35 lokali,
- wykończenie w wysokim standardzie,
- ruch obsługiwany jest przez dwa wjazdy/wyjazdy,
- wokół pełna infrastruktura i bardzo dobra komunikacja z Warszawą (w pobliżu: przystanek autobusowy linii 199 oraz stacja PKP Ząbki, przedszkola, szkoły, bazarek, pasaż handlowy, poczta, banki).

Polecamy i zapraszamy,

Wszystkim zainteresowanym pomagamy w sprawnym załatwieniu formalności kredytowych.