NARUTOWICZA  to kolejny sprawdzony projekt mieszkań bezczynszowych.

Lokalizacja: Ząbki, ul. Narutowicza

Termin realizacji: inwestycja zrealizowana, pozwolenie na użytkowanie z dnia 26.04.2013 r.

MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE

To właściciel mieszkania kontroluje wydatki i decyduje o kosztach eksploatacyjnych. Nie ponosi dodatkowych opłat za utrzymanie części wspólnych. Wszystkie mieszkania o metrażu ok. 58 m2 mają osobne wejście.

Wszystkie mieszkania mają także możliwość aranżacji w salonie kominka, posiadają własny ogródek, pomieszczenie gospodarcze lub poddasze oraz po jednym stanowisku postojowym do każdego lokalu. Mieszkania na piętrze posiadają także wygodne balkony.

Na kameralnym terenie stoją dwa budynki. W każdym budynku są cztery komfortowe mieszkania (dwa na parterze i dwa na piętrze). Mieszkania są w stanie ponaddeveloperskim (dodatkowo wykonane jest ogrzewanie podłogowe w wiatrołapie, przedpokoju oraz łazience, wyprowadzenie na profesjonalny kominek i instalacja alarmowa). Osiedle kameralne i ogrodzone.

Osiedle położone jest w dogodnym punkcie stolicy ok. 10 km od centrum Warszawy w bliskim sąsiedztwie ulic Radzymińskiej i Trasy Toruńskiej.

Znajdziecie tu Państwo pobliskie kompleksy handlowo-usługowe takie jak Park Handlowy Targówek, Ikea, M1, Makro, Centrum Handlowe Targówek (Carrefour, kino, klub fitness), pływalnię Polonez oraz placówki oświatowe. 

Wszystkim Klientom pomagamy w sprawnym załatwieniu formalności związanych z kredytowaniem inwestycji.