OSIEDLE HETMAŃSKA    
To kolejny nasz projekt mieszkań bezczynszowych. Ogromna zaletą naszych mieszkań są niskie koszty utrzymania mieszkania, kameralność osiedla, niska zabudowa, położenie w pobliżu placówek oświatowych oraz wykonanie z dobrej jakości materiałów.

Lokalizacja: Marki ul. Hetmańska róg ul. Wołodyjowskiego (okolice ul. Kościuszki i ul. Sosnowej)

Status: Inwestycja zakończona i oddana do użytkowania 09.01.2017 r.

MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE

Podobnie, jak w poprzednich naszych inwestycjach to właściciel mieszkania kontroluje wydatki i decyduje o kosztach eksploatacyjnych. Nie ponosi dodatkowych opłat za utrzymanie klatek schodowych. Wszystkie mieszkania o metrażu ok. 64 m2 mają osobne wejście.
Wszystkie mieszkania posiadają własny ogródek, pomieszczenie gospodarcze lub poddasze oraz jedno stanowisko postojowe do każdego lokalu. Mieszkania na piętrze posiadają także wygodne balkony.
Na kameralnym terenie stoją dwa budynki. W każdym budynku są cztery komfortowe mieszkania (dwa na parterze i dwa na piętrze).
Standard wykonania:
- pod wylewkami wykonane jest także ogrzewanie podłogowe wodne z termostatami,
- w pokojach są zamontowane kaloryfery z termostatami, w łazience kaloryfer drabinkowy,
- jest wykonane okablowanie do instalacji alarmowej, telewizyjnej, telefonicznej i internetu, domofonu,
- gładzie na ścianach; ściany pomalowane na kolor biały,
- zamontowane są parapety z konglomeratu,
- w łazience zamontowany jest piec gazowy dwufunkcyjny (co/cw) z zamkniętą komorą spalania,
- wszystkie ściany wykonane są z pustaków ceramicznych (ściany zewnętrzne porotherm- całkowita grubość ok. 41 cm),
-  zamontowane są wszystkie gniazdka, kontakty (osprzęt elektryczny),
- drzwi wejściowe (z progiem drewnianym) Gerda przystosowane do domów jednorodzinnych,
- okna PCV
- na poddaszu wykonane: tynki, wylewki, wyprowadzenie na ciepłą i zimną wodę oraz kanalizację, rozgałęziacz do kaloryferów, doprowadzona elektryka, dach ocieplony wełną o grubości 15 cm, na poddasze prowadzą gotowe, betonowe schody.
Przekazujemy w takim standardzie, że na początek wystarczy wykończyć łazienkę, kuchnię, podłogi, wstawić meble i zamieszkać.
Osiedle położone jest w dogodnym punkcie stolicy ok. 11 km od centrum Warszawy w bliskim sąsiedztwie ulic Piłsudskiego, Armii Krajowej, Radzymińskiej i Trasy Toruńskiej. Miejsce to jest dobrze skomunikowane z pozostałą częścią stolicy. Dojazd autobusami 805, 718, 732 (przystanek przy ul. Szkolnej). W pobliżu: kompleksy handlowo-usługowe takie jak Park Handlowy Targówek, Ikea, M1, Makro, Centrum Handlowe Targówek (Carrefour, kino, klub fitness) oraz placówki oświatowe: przedszkola, szkoły: podstawową i gimnazjum.


Wszystkim Klientom pomagamy w sprawnym załatwieniu formalności związanych z kredytowaniem inwestycji.